Швидке переміщення по статті:


     Баланс рахунку

     В налаштуваннях бонусної програми можна встановити мінімальну кількість бонусів, необхідних для оплати замовлення. Цю умову можна комбінувати з дією Оплата з рахунку.

     Припустимо, потрібно щоб гості мали на рахунку не менше 500 бонусів, щоб мати можливість використовувати їх для оплати. У такому випадку потрібно додати в програму умову Баланс на рахунку, та вказати необхідне значення та вибрати параметр порівняння: менше, більше тощо.

     Ця умова недоступна в програмах: Знижки, Подарунки, Комбо (без рахунку).


     День народження

     У день народження гості можуть отримати знижки та подарунки. Вкажіть, за скільки днів до та після дати народження буде діяти спеціальна пропозиція.


     Примітка: щоб ця умова спрацювала, в анкеті (карточці) гостя повинна бути вказана дата народження.



     Спрацювала акція

     Акція (спеціальна пропозиція) активується, якщо в замовленні спрацювала одна або кілька інших акцій. Наприклад, гість замовляє обід Щаслива година та може додатково замовити десерт зі знижкою 50%.

     Цю умову можна додати до акції, тільки якщо ця акція не включена в аналогічну умову іншої програми. В іншому випадку система виведе попередження та вкаже, де використовується ця акція.


     Купон

     Ця умова використовується при оформленні спеціальних купонів на знижку. Докладніше про використання цієї умови та налаштування купонів описано у розділі Купони.


     Дата останнього візиту

     Цю умову можна використовувати, щоб повідомити своїм клієнтам, що минув певний час з моменту їхнього останнього візиту до вашого ресторану, або подякувати вашим постійним відвідувачам. Ця умова включає кількість повних днів від останнього візиту (з округленням в меншу сторону).


     Замовлення доставки

     Акція діє тільки в тому випадку, якщо гості оформили замовлення доставки. Ця умова добре працює в поєднанні зі Знижки та спеціальні ціни, Страви в подарунок чи іншими подібними діями.

     В налаштуваннях умови потрібно вказати наступні параметри:

  • Тип замовлення - вибрати варіант зі списку.
  • Джерело замовлення - вказати назву джерела, наприклад, веб-сайт, листівка (флаєр), реклама в соціальних мережах тощо.
  • Реклама - вказати назву джерела реклами з довідника.
  • Місто - місто в адресі замовлення.
  • Вулиця - вулиця в адресі замовлення.
  • Район - вказати район.

     У вигляді маски можна вказати будь-яке значення параметра. Маска — це шаблон, котрий відповідає умові. Для роботи з масками можна використовувати спеціальні символи:

Спеціальний символЗначення

*

Замінює групу символів.
Використовуйте його, щоб вказати район, вулицю або маркетинговий канал.
Наприклад: *Святошино* ‒ усі райони, у назвах яких є «Святошино», або *Хрещатик* ‒ усі вулиці, у назвах яких є «Хрещатик».

;

Використовується для переліку міст, вулиць, районів тощо.
Наприклад, Київ; Львів; Чернігів, чи *Святошин*; *Виноградар*, або *Хрещатик*; *Т. Шевченка*.


     Серія сертифіката

     Ця умова використовується в програмах сертифікатів, коли вам потрібно обмежити використання подарункових карток. Його можна поєднати лише з дією Оплата сертифікатом.

     В налаштуваннях виберіть, якими подарунковими картками можна оплатити замовлення. Це можуть бути подарункові картки, які належать до певної серії або не належать до неї тощо.


     Гість прийшов за рекомендацією

     Ця умова використовується для створення реферальних програм, коли один гість приходить до вашого закладу за рекомендацією свого товариша. У цьому випадку обидва отримують додаткові бонуси, знижки або подарунки.

     Ця умова не потребує додаткових налаштувань. Потрібно додати її в блок акції та натиснути  Зберегти.  

     Ця умова добре працює в поєднанні з діями Надбавка на % на все замовлення, Поповнити рахунок на суму, Виключити користувача з категорії та Призначити категорію користувачеві. Можна вказати, до кого вони будуть застосовуватися — до гостя чи реферала.


     Гість включений в категорію

     Система використовує цю умову, щоб перевірити, чи долучений гість до обраної категорії. Умова може бути застосована як до гостя, так і до реферала.

     Ця умова добре підходить для програм корпоративного харчування або реферальних програм.


     Гість не включений в категорію

     Ця умова використовується, коли невелика група гостей не повинна брати участь в акції. Наприклад, програма передбачає знижку 5% для всіх категорій гостей, крім VIP-гостей, котрі беруть участь в інших акціях. 

     Ця умова також добре підходить до програм корпоративного харчування або реферальних програм. Залежно від налаштувань програми ця умова перевіряє категорію гостя або реферала.


     Щаслива година

     Використовуйте цю умову, якщо ви хочете запускати програму лише в зазначені дні та час.

     Ця пропозиція може стосуватися як окремої позиції меню, так і всього замовлення. Від цього параметра залежить, коли саме ця умова буде перевірена системою.


Час друку страви

     Якщо важливо, коли товар додається до замовлення, встановіть галочку Враховувати час друкування страви.

     У поєднанні з цією опцією деякі дії працюватимуть інакше — вони поширюються лише на товари, надруковані в період Щасливої години:

  • Знижка на % за все замовлення
  • Знижки та спеціальні ціни
  • Поповнити рахунок на відсоток від замовлення

     Припустимо, замовлення включає п’ять позицій меню. Якщо перші дві позиції, наприклад, були надруковані під час Щасливої години, а інші три після неї, то знижка буде застосована лише до перших двох. Для того, щоб знижка була застосована до всієї суми замовлення, потрібно роздрукувати всі позиції меню під час Щасливої години.

     Інші дії поширюються на все замовлення. Досить роздрукувати хоча б одну позицію меню з цього замовлення протягом Щасливої години.

     При відсутності кухонного принтера враховується поточний час, і знижка застосовується до позиції меню одразу. Наприклад, якщо замовлення приймається в режимі швидкого чека.


Час створення та закриття замовлення

     Якщо пропозиція чи акція має застосовуватися до всього замовлення, екземпляр, який вона відкриває чи закриває, повинен потрапляти у Щасливу годину.

     Щоб установити цю умову, потрібно зняти галочку з пункту Враховувати час друкування страви та вказати, коли ця умова повинна перевірятися:

  • На момент створення замовлення
  • На момент закриття замовлення
  • Або обидва. У цьому випадку встановіть обидва пункти.


     Ручне підтвердження

     Ця умова використовується для акцій, де умови не можуть спрацьовувати автоматично. Додаткову інформацію про налаштування таких програм описано у статті Акції з ручним підтвердженням.


     Страви відсутні в замовленні

     Ця умова добре поєднується з дією Підказка. Використовується вона, для нагадування операторам POS пропонувати гостям товари, включені до плану продажів на період.

     За необхідності можна вказати розмір, якщо, наприклад, планується збільшити продажі товарів певного розміру.


     Кількість страв за період

     Ця умова використовується в акціях, де гість отримує знижку або подарунок, якщо замовляє декілька позицій протягом певного часу і не обов’язково в межах одного замовлення, наприклад, «Замов 7 шашликів — отримай подарунок», «Знижка на кожен шостий обід у щасливу годину» тощо. 

В налаштуваннях умови необхідно вказати:

  • Кількість необхідних позицій для участі в акції. Значення кратно у полі Кількість повинна бути означає, що гість отримуватиме подарунок щоразу, коли кількість позицій меню кратне цьому значенні. Тобто умова «Замовляй 7 шашликів — отримуй подарунок» спрацює, при замовленні 14 шашликів, 21 і так далі протягом встановленого часу.
  • Період, який використовується для реєстрації замовлених позицій. 
  • Можливість отримати подарунок більше одного разу в рамках одного замовлення.
  • Позиції, котрі саме беруть участь в акції.
  • При необхідності можна вказати розмір позиції, який повинен відповідати умові.


     Кількість замовлених страв

     Ця умова спрацьовує, якщо гість замовляє певну кількість позицій в одному замовленні. Ця умова добре працює з дією Страви в подарунок.

Налаштування умови:

  • Кількість позицій меню котру повинно бути замовлено для запуску дій: більше, менше, дорівнює або кратно вказаному числу.
  • Можливість роботи умови більше одного разу для одного замовлення. Наприклад, якщо увімкнено параметр Може спрацювати кілька разів в 1 замовленні і в умові вказано Кількість страв у замовленні:2, тоді навіть якщо замовлено 4 позиції, умова спрацює двічі.
  • Додати позиції меню, котрі повинні відповідати умові.
  • При необхідності, вказати розмір позиції, який повинен відповідати умові.
  • Позиції можуть бути додані у замовлення як подарунок чи мати знижку 100% з інших причин. Можливість не враховувати такі позиції при підрахунку виконання умови можна активувати встановивши галочку Не враховувати безкоштовні страви

     Якщо вказати тільки кількість позицій, умова перевірятиме лише загальну кількість замовлених позицій.


     Кількість замовлень за період

     Гостю, який зробив кілька замовлень у вашому закладі, можна надати знижку, нарахувати бонуси або зробити подарунок. Налаштувати таку акцію можна за допомогою умови Кількість замовлень за період.

     Вказати необхідну кількість замовлень зроблених гостем, для виконання умови акції. Система враховує замовлення, зроблені гостем за певний період: за весь час, день, тиждень, місяць, квартал або рік.

     Ця умова використовується для налаштування таких програм як: «Отримай спеціальну ціну на піцу за кожне третє замовлення», «Отримай додаткові бонуси за п'ять замовлень», «Отримай безкоштовний чізкейк за кожне четверте замовлення».


     Сума замовлення

     Використовується в програмах на кшталт "Зроби замовлення на 800 ₴ та отримай суші-рол безкоштовно".

     Програма активується, якщо сума замовлення досягає вказаного значення.

     Умова може бути перевірена один раз для кожного замовлення. Таким чином, програма спрацює при досягненні необхідної суми замовлення і зупиниться.

     Якщо ви потрібно перевірити умову більше одного разу, поставте галочку біля пункту Може спрацювати кілька разів в 1 замовленні, таким чином програма запускатиметься щоразу, коли буде досягнута вказана сума замовлення.

     Можна перевірити не лише загальну суму замовлення, а й загальну кількість позицій. Наприклад, в акції (програмі) «Купи піцу за 300 ₴ та отримай банку кока-коли в подарунок». У такому випадку додайте маску товарів: натисніть Створити та вкажіть спосіб вибору позицій ‒ за категорією, списком позицій або введіть маску товарау.

     За потреби вкажіть розмір позиції, який повинен відповідати умові, наприклад, якщо ви хочете, щоб ця умова застосовувалася тільки до 30-сантиметрової піци.


     Сума замовлень за період

     Гостю може бути надана знижка, яка залежить від загальної суми замовлень, зроблених ним раніше. Вказати цю суму, а також необхідний період можна в налаштуваннях умови Сума замовлень за період.

     Використовувати цю умову можна при застосуванні порогових (прогресивних) знижок або в програмах коли гостю пропонується безкоштовна піца при замовленні на 800 .


     Місце продажу

     Умова Місце продажу використовується для створення окремих програм кожної групи в одному ресторані. Потрібно ввести назву групи, для якої повинна застосуватися дія. Для розділення групи використовується крапка з комою «;».


     Розклад

     Використовується для налаштування програм, які працюють періодично за заданим розкладом. Наприклад, для налаштування щоденних програм поповнення разом з дією Автоматичне поповнення, чи навпаки, для налаштування обнулення рахунку разом з дією Згорання нарахувань.

     Дія доступна у вкладках Періодичні умови і дії та Овердрафт в налаштуваннях програми.

     Дію можна запустити:

  • Щодня - виконується кожен день.
  • Щотижня - виконується щотижня у вказані дні.
  • Щомісяця - виконується кожного місяця у визначену дату.
  • Щорічно - виконується один раз на рік у зазначену дату.


     Тип замовлення 

     За допомогою умови Тип замовлення можна запропонувати спеціальну акцію лише для певних типів замовлень. Наприклад, ця умова дозволяє надавати додаткову знижку на виніс, заохочуючи таким чином гостей брати замовлення з собою. 

     Ця умова має два обов'язкових параметри, які слід налаштувати: Режим обслуговування і Тип замовлення.

     Режим обслуговування- потрібно вибрати один із доступних режимів обслуговування для створеної умови. Можна переглядати, змінювати та додавати нові режими в програмі Syrve Office → Роздрібні продажі → Типи замовлень.  

  • Звичайне замовлення - акція буде застосована, якщо конкретне замовлення відповідає параметрам цього типу замовлення. Для режиму обслуговування Звичайне замовлення доступні два Типи замовлень: Будь-який (всі типи замовлень) та замовлення режиму обслуговування Звичайне замовлення.
  • Самовивезення - вибрана акція буде застосовуватися до замовлень на самовивіз. Для режиму обслуговування Доставка самовивіз доступні два типи замовлень: Будь-який (всі типи замовлень) або замовлення режиму обслуговування Доставка самовивіз. Для цього типу замовлення також можна заповнити такі поля: Джерело замовлення та Реклама, однак ці два поля не є обов’язковими.
  • Кур'єром - така акція поширюватиметься на замовлення, котрі доставляються гостям кур'єрами. Для режиму обслуговування доступні два типи замовлень: будь-який (всі типи замовлень) або замовлення режиму обслуговування Доставка кур'єром.
    Наступні поля також доступні для режиму обслуговування Доставка кур'єром, однак вони не є обов’язковими:
    • Джерело замовлення - введіть назву каналу, який є джерелом замовлення, або скористайтеся маскою *сайт*, щоб додати всі джерела зі словом «сайт» у назві. Для однієї акції можна додати декілька джерел замовлень. Для цього введіть назви джерел, розділивши їх крапками з комами ; .
    • Реклама - введіть назву джерела (реклами). Для однієї акції можна додати декілька назв (реклам). Використовуйте крапку з комою, щоб розділити джерела реклам. Наприклад: Інтернет; Листівки.
    • Місто - вкажіть місто, в якому буде доступна обрана кампанія. Використовуйте маску *назви міста*, щоб додати всі адреси в місті. Наприклад, введіть *Київ*, щоб додати всі адреси Києва. Для однієї акції можна додати список міст, розділених крапками з комами. Наприклад, *Київ*; *Львів*.
    • Вулиця - використовуйте маску *назва вулиці*, щоб додати певну вулицю для вибраної акції. Наприклад, введіть *Хрещатик*, щоб включити всі будівлі по вулиці Хрещатик у вибрану акцію. Для однієї акції можна додати список вулиць, розділених крапками з комами. Наприклад: *Хрещатик*; *Незалежності*; *Тараса Шевченка*. 
    • Район - використовуйте маску *назва району*, щоб додати певний район для вибраної акції. Наприклад, введіть *Центр*, щоб включити всі адреси в центральному районі до обраної акції. Для однієї кампанії можна додати список районів, розділених крапками з комами. Наприклад, *Центр*; *Виноградар*; *Святошин*.


Повернутись до розділу Програми