Кожна складська операція фіксується окремим документом: надходження товарів складу, списання, приготування страви, інвентаризація тощо. Документи одного типу відображаються в одному вікні, яке відкривається при вибір пункту в розділі меню Товари та склади → Документи

     У цій статті описані операції, які поширюються на всі типи документів та їх списки: сортування, фільтрація, створення, друк тощо. Специфічні функції описані в окремих статтях для кожного типу документів. 


     Права

     Дії, доступні користувачам під час роботи зі складськими документами, визначаються правами доступу. Наприклад, можливість створювати різні документи. 

     Щоб уникнути помилок або зловживання, обмежте права працівників у залежність від своїх посадових обов'язків. Детальніше див. статті Розмежування прав


     Список документів

     За промовчанням у списку відображаються документи за останній місяць. Щоб переглянути документи за інший період, у полі За період виберіть інший інтервал за допомогою календаря. 

     Якщо ви випадково видалили документ, то щоб його побачити, поставте галочку в поле Показувати видалені

     Список документів можна відфільтрувати за значенням одного або кількох параметрів. Для цього у рядку зі значком під назвою стовпця введіть значення. У списку відображаються лише документи, в яких містять пошукова інформація. Наприклад, для пошуку документів за певним складу в колонці Склад введіть його назву, можна ввести кілька перших символів. У списку з'являться лише документи по складах, у назві яких є введені букви. 

     Документи у списку можна згрупувати за значеннями більшості полів. Для цього наведіть вказівник миші на заголовок стовпця, за яким хочете згрупувати документи, натисніть ліву кнопку миші, перетягніть цей заголовок у спеціальну область, розташовану над списком з даними, та відпустіть кнопку миші. Групування можна зробити багаторівневим. Згрупований список розкривається та ховається після натискання кнопок   ▶   та   ◢   

     Список документів можна відсортувати за будь-яким параметром. Для цього натисніть на заголовок колонки, дані відсортуються за зростанням, з'явиться значок   ▲  . Повторне натискання змінить напрямок сортування, з'явиться значок   ▼  .

     Для фільтрації документів за допомогою конструктора фільтра наведіть курсор на заголовок колонки та натисніть відповідну кнопку. З списку виберіть пункт «Умова», вкажіть умови фільтрації та натисніть кнопку ОК


     Групова обробка

     Робота можлива одразу з кількома документами. Для цього виділіть їх мишею у списку при натиснутій клавіші Ctrl або Shift та виберіть потрібний пункт контекстне меню. 

     Групова обробка супроводжується повідомленнями, які інформують про виконуваних діях. 

     Якщо під час проведення або відвантаження кількох накладних виникають помилки або попередження, відкривається вікно групової обробки документів. Тут ви можете дізнатися подробиці та статус виконання операції. Для продовження обробки встановіть галочки навпроти потрібних документів та натисніть кнопку Провести відзначені. Щоб виділити всі документи, клацніть правою кнопкою миші за будь-яким із них і виберіть пункт Вибрати все.