Новини 8.3 (Зима 2023)

     Тримайте сервіс на високому рівні

     Для забезпечення високих стандартів обслуговування навіть за умови повної посадки необхідно, щоб дії всіх співробітників кухні були злагодженими. Ми вдосконалили низку процесів взаємодії між кухарями з різних відділень, а також між кухнею та залом. 

     Syrve вміє забезпечувати одночасне подавання страв усім гостям за столом у першому курсі, враховуючи різні місця та різні терміни приготування. Раніше кожен кухар орієнтувався лише на термін приготування своїх страв, який йому показував кухонний екран. Тепер він зможе бачити і страви інших цехів, з якими йому потрібно синхронізувати подачу, але при цьому не зможе випадково позначити чужі страви, приготовленими замість своїх.

     Офіціантам також стало простіше працювати. По-перше, раніше кожна страва друкувалася окремо, і потрібно було збирати страви курсу вручну, що за великого потоку замовлень призводило до помилок. Тепер друкується одна квитанція, в якій є номер столу та перелік страв, які слід подавати одночасно. Можна також налаштувати граничний термін, протягом якого можуть збиратися страви подачі. По-друге, на екрані каси офіціант тепер може згрупувати замовлення не за гостями, а за курсами, щоб переглянути порядок подачі страв. До того ж можна бачити взагалі всі курси з відкритих замовлень або відфільтрувати лише ті, які ще не подавалися. Якщо потрібно, офіціант може там змінити курс або перенести страву на іншого гостя. 

     Враховуємо будь-які раптовості

     Ви звикли, що Syrve сам прогнозує продаж, розраховує кількість необхідних інгредієнтів для приготування страв та робить замовлення постачальникам. При цьому вона спирається на історичні дані з продажу. Але що, як обставини змінилися, і ви бачите, що прогноз треба виправити? Потрібно — виправимо: тепер ви можете зробити це вручну, завантажити в Syrve, і програма плануватиме закупівлі, спираючись на ці дані. До речі, так само ви можете завантажувати в Syrve і прогнози, зроблені сторонніми системами. А щоб вам було краще видно, що, власне, Syrve планує продати наступного тижня, і які продукти для цього знадобляться, ми додали до блока прогнозу дві нові вкладки — «Структура продажу» та «Витрата товарів». 

     Переїжджаємо у хмару: фабрика-кухня

     Ми продовжуємо розвивати можливості виробничо-розподільчого комплексу у хмарній версії: для тих, хто готовий переїхати у хмару, з'явилося багато нових можливостей. По-перше, сам перехід став простіше: ваші звичні бланки замовлень легко переносяться у веб-офіс Syrve. До того ж зберігається початковий порядок позицій, але, якщо потрібно, його легко змінити. Зазвичай, під час постачання у власні заклади продукція відвантажується за собівартістю. Якщо ви постачаєте продукцію і в сторонні заклади, на неї тепер можна встановлювати роздрібні ціни. Для цього є два способи. Перший — призначити певну націнку, яка автоматично додаватиметься до собівартості. Якщо у вас різна націнка на різні продукти – можна створити прайс-лист відпуску.

     Також ми зробили прозорішим процес проходження замовлення. На етапі приймання замовлень тепер видно: які ресторани вчасно надіслали замовлення; які прострочили відправлення, і їх слід поквапити; які відмовилися (можна позначити, що їм нічого не потрібно). Під час підтвердження зведеного замовлення можна у розрізі ресторанів побачити, скільки було замовлено продукції і скільки підтверджено. Після того як зведене замовлення перетворилося на завдання по цехах, Syrve показує, скільки інгредієнтів знадобиться кожному цеху. А потім формує звіт за товарами, готовими до відвантаження, у розрізі ресторанів-замовників. Тепер на одному екрані ви можете бачити всі замовлення з точок, кількість товарів на складі, інструкцію з підготовки до відвантаження, а також статус зведеного замовлення - тобто скільки реально замовлень може бути виконано та відвантажено. І якщо замовлено більше, ніж є в наявності, то Syrve порахує, скільки треба доготувати. 

     Хмарна кухня не втратить замовлення під час порушення зв'язку в мережі — точки зможуть надіслати замовлення, а фабрика-кухня його побачить. А ось документи в такому разі сформуються пізніше. 

     Позбавте операторів колл-центру від зайвої праці

     Раніше оператори хмарного колл-центру обробляли всі замовлення, що надходять, у тому числі вже оплачені — наприклад, що надійшли від агрегаторів. Тепер такі замовлення за замовчуванням вважатимуться підтвердженими та відправлятимуться одразу на кухню. Але якщо ви бажаєте, щоб оператор все ж таки обробляв їх, то ви зможете включити таку опцію. Умови автопідтвердження замовлень можна налаштувати гнучкіше — ви можете вказати перелік ресторанів, у яких автопідтвердження працює, а також відповідні джерела, типи замовлень та час доставки. Замовлення тепер обробляються оперативніше і швидше надходять на місця приготування. 

     Syrve стає ще зручніше:

  •  Додати в Syrve адресу нового ресторану? Надзвичайно просто – відкриваєш веб-офіс, ставиш на мапі крапку і вперед!
  •  Ми додали до хмарного офісу новий розділ «Документи» — у ньому вже є прибуткові накладні, а незабаром з'являться й інші — видаткові, на повернення, акти списання та інвентаризації.
  •  Якщо у вас з якоїсь причини тимчасово відключився кухонний принтер, Syrve збере всі замовлення, які прийшли на нього в період відсутності зв'язку, і надрукує за ними квитанції, коли зв'язок відновиться.
  •  Іноді гості замовляють більше страв, ніж можна приготувати одночасно (наприклад, у вас піч на 3 піци, а замовили 5). Тепер у Syrve можна зазначити, що приготовлена лише частина замовлення.
  •  Скорочена кількість робочих операцій у кухарів: раніше видалена страва відображалася в окремому віконці над екраном черги замовлень, і її треба було закривати вручну. Тепер можна налаштувати час, через який страва зникатиме самостійно, або зробити так, щоб видалені страви відображалися закресленими.
  •  Набагато зручніше стало налаштовувати програми лояльності: тепер можна копіювати акції між різними програмами, зокрема, частинами. Також удосконалилися комбо — у них можна використовувати різні розміри страв і створювати до 25 вкладок!
  •  Якщо ви продаєте марковані товари, яких у цей момент немає під рукою, наприклад, оформляєте замовлення на доставку, то тепер необов'язково сканувати марку одразу. Це можна буде зробити пізніше — під час друкування рахунку або оплати.
  •  Коли замовлення надходять із зовнішніх джерел, інформація про клієнта може бути відсутня. Не проблема – замовлення на доставку тепер можна створити і на анонімного гостя.
  •  Аналізувати результати маркетингових акцій стане набагато простіше. У попередній версії ми додали можливість надавати стравам теги-ознаки — наприклад, «Новинки», «Веганські страви» або «Дитяче меню». В OLAP вони називаються «користувацькі властивості», і за ними можна будувати будь-які звіти.
  •  Відповідно до українського законодавства став доступний новий плагін, який дозволяє округляти ціни до найближчих 10 копійок за умови оплати готівкою.