Контроль подій
Інформація про дії співробітників у системі фіксується і може бути потім переглянута в будь-який момент у Журналі подій.
Журнал подій
Система запам'ятовує всю інформацію про дії користувачів: зміна налаштувань в Syrve Office, авторизація в Syrve POS, продажі, касові операції, робота з документами, нарахування штрафів і премій, а також скасування операцій. За допомогою Журналу подій можна дізнатися хто, коли і яку операцію виконав.
Для швидкого пошуку потрібної події використовуйте Фільтр подій. Він містить такі параметри:
- Час події - дата і час, коли виконано операцію. Задається в полях За період, з і по.
- Важливість події: низька, середня і висока. Наприклад, до подій високої важливості належать операції з касою.
- Типи подій, наприклад, видалення замовлення або скасування пречека. Список доступних типів подій залежить від важливості події.
- Співробітник, який виконав операцію.
- Термінал, на якому відбулася подія.
- Номер замовлення, над яким виконано операцію. Зазвичай використовується для пошуку подій, пов'язаних з обробкою замовлень.
- Номер зміни, у межах якої відбулася подія.
Задайте у фільтрі налаштування і натисніть кнопку Показати події. У результаті в правій частині вікна відобразиться список подій за заданими параметрами.
Якщо ви часто переглядаєте події, відібрані за одними й тими самими критеріями, збережіть фільтр із готовими налаштуваннями. Для цього:
- Налаштуйте фільтр
- Натисніть кнопку Дії → Додати
- Введіть назву нового фільтра
- Якщо потрібно відбирати події за цим фільтром одразу під час відкриття журналу, встановіть галочку Використовувати як початковий фільтр
- Встановіть галочки, якщо потрібно зберегти налаштування в параметрах фільтра:
- Зберігати вибрані типи подій
- Зберігати додаткові фільтри: термінал, співробітники, номер замовлення і зміни
- Зберігати фільтр часу. Вкажіть, за який період мають відображатися події
- Натисніть кнопку Зберегти
Наступного разу під час відкриття Журналу подій виберіть збережений фільтр у полі Назва і натисніть кнопку Дії → Застосувати.
Щоб змінити налаштування фільтра, виберіть його в полі Назва і натисніть кнопку … або виберіть пункт Дії → Редагувати. Внесіть зміни та збережіть.
Результати інвентаризацій
Інвентаризації є важливим етапом контролю діяльності організації. Список документів за проведеними інвентаризаціями відображається при виборі в меню Товари і склади пункту Інвентаризації.
Після натискання кнопки Показати зміни ви потрапите до Журналу подій, де зможете подивитися, які операції проводилися з обраним документом.
За результатами інвентаризації на складі можуть бути зареєстровані недостачі або надлишки. Вони можуть бути викликані, наприклад, помилками введення або неправильними налаштуваннями технологічних карт. За виявлену нестачу або надлишок на співробітників може бути накладено штраф. Для цього:
- Двічі клацніть по документу інвентаризації, в якому зафіксовано нестачу або надлишки, або виберіть його у списку і натисніть кнопку Відкрити. Відкриється вікно другого кроку інвентаризації.
- Натисніть кнопку Далі та перейдіть до третього кроку.
- Натисніть кнопку Нарахування штрафів. У вікні, що відкрилося, ви побачите суму нестачі, а також список осіб, відповідальних за цей склад.
- Поставте галочку в стовпчику Штрафувати навпроти імені співробітника (або декількох), на якому лежить відповідальність за нестачу. Якщо необхідно виправити або доповнити список відповідальних осіб, натисніть кнопку Редагувати відповідальних за складом <Назва складу> і внесіть необхідні зміни в картку цього складу.
- Ви можете нарахувати штраф відповідно до суми нестачі (ввівши коефіцієнт), або призначити фіксовану суму.
- Додайте коментар, якщо це необхідно, і натисніть кнопку Підтвердити.